Kameralı Sohbet Arkadaşlık Sitesi

Türkiye’nin ilk ve en görsel olarak arkadaşlık sohbet sitesine hoş geldiniz.  Yeni Değerler ve yeni arkadaşlıklar yolunda adım atmak isteyen kişileri bir araya getirmiş olmak ile birlikte . Hizmet Vermeye başladığımız Günden itibaren günden güne dahada büyük bir şekilde yeni arkadaşlar bulabilmeniz için vesile olduk . Genel olarak güzel bir Ahlaki durumun söz konusu olmasıyla birlikte bu sosyal ağ arkadaşlık sohbet sitesinde sizler bizlerin arasına katılmanız ile daha büyük bir yuva kurmamıza yardımcı oluyorsunuz.

KAMERALI SOHBET ODALARI GİRİŞ

Kameralı Sohbet odaları

Kolay bir şekilde kameralı sohbet yapmanızla birlikte Diğer üyeler ile rahat bir şekilde iletişim sağlayarak karşılıklı bir şekilde mesajlaşma sistemi ile anlık konuşma ve sesli sohbet edebilirsiniz . İstediğiniz bir özellikteki üyeler arayabilir mesaj göndererek yada sesli görüşerek kolayca iletişim kurabilirsiniz

Sitemiz Arkadaşlık , Dostluk yada yeni bir aşk , Sitesidir  . Sitemiz Ciddi bir arkadaşlık sitesi olduğu için kayıt olarak profil bilgilerinizi doğru bir şekilde tamamlayarak Sitemize üye olabilirsiniz. Sitemize üye olan kullanıcıların profillerindeki resimleri yöneticiler tarafından incelenmekle birlikte sizlere hizmet vermektedir . Niyetinin ciddi bir şekilde olmadığı ve rahatsız edici gibi durumlar yetkili olup daha sonrasında bayanlara takıntı haline getirip sürekli rahatsız edici ve özel mesaj gönderen kişilerin yetkileri sorgusuz bir şekilde silinerek sistem tarafından uzaklaştırılmış olursunuz. Sitemize ulaşan mesaj ve kullanıcı şikayetleri anında değerlendirmeye alınarak gerekli işlemleri yöneticiler tarafından uygulanır.

Kameralı Sohbet Güvenlik

Sitemizde Yer alan Kişilerin profilleri ve üyelikleri 7/24 sistem yetkilileri tarafından sürekli kontrol ediliyor.

Kullanıcılarımızın tüm bilgileri güvenlik neticesinde gizli tutulmak ile birlikte kimse ile paylaşılmamaktadır.

Ayrıca fotoğraflarınızın çalınmasına karşılık bir çok güvenlik önlemleri alınmıştır kesinlikle resimleriniz kayıt edilmemektedir.

İnsanlar arkadaşlıklar niyeti ile tanışacağı kişiler hakkında genel bilgi sahibi olmak isterler. Bu nedenle sitemize kayıt işlemi sırasında , Genel olarak özellikler arasında güzel bir hoş görünümlü rumuz oluşturarak  ve daha sonrasında profil resminizi güzel bir şekilde oluşturduktan sonra kendi rumuzunuz ile hareketli gif olarak Ateş , Yağmur , Kar Yağışı , Uçuşan kalpler gibi özelliklerden yararlanarak hoş görünüm sahibi olabilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarımız hakkında daha güzel hoş görü ve görünüş acısından daha güzel uygun adayları tanıma fırsatında bulunabilirsiniz ve yeni arkadaşlıklar ile karşılaşmış oluyorsunuz.

* ChatKal sitemizde sizlerde ücretsiz sohbet yapabilirsiniz.